top of page

Bireysel Beslenme Danışmanlığı 

Yetişkin bireylerde, kilo alma-verme, kilo koruma, insülin direnci, diyabet, reaktif hipoglisemi, tiroit hastalıkları, polikistik over sendromu, metabolik sendrom gibi alanlarda hizmet verilen danışmanlık sistemidir.   

Çocuklar için Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı 

Çocukların mevcut durumunu değerlendirdikten sonra, kilo alma, kilo verme, kilo koruma, diyabet, çölyak, kistik fibroz gibi hastalıklarına özgü beslenme, sağlıklı beslenme hakkında bilgilendirmenin verildiği danışmanık sistemidir.

Gebelik ve Emzirme Dönemi Beslenme Danışmanlığı 

Planlı gebelik ile gebelik öncesinde sürecinizi başlatarak gebelik boyunca dilerseniz sonrasında emzirme döneminde artan enerji protein vitamin mineral ihtiyaçlarınıza göre verilen beslenme danışmanlık hizmetidir.

Tamamlayıcı Beslenme Danışmanlığı

Bebeğinizi yeni besinlerle tanıştırma sürecisinde dikkat etmeniz gerekenler, hangi besine ne zaman başlanmalı, hangi besin tüketilmemeli, nasıl hazırlanmalı gibi birçok sorunuzun cevaplanacağı bebeğinizin büyümesinin takip edileceği danışmanlık sistemidir. 

Besin Alerjilerinde Beslenme Danışmanlığı 

Çocuklarda görülen besin alerjilerinde çocuğa ve gerekli görülürse anneye beslenme desteği verilen danışmanlık hizmetidir.

Karbonhidrat Sayımı 

Tip 1 diyabet, tip 2 diyabet ve gestasyonel diyabetliler için uygulanan beslenme danışmanlık hizmetidir.

bottom of page